A gazdasági kamarákról szóló 1999. évi CXXI. törvény, valamint a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Alapszabályának megfelelően, az egészségügyi követelmények betartásával eredményesen lezajlottak a kamarai választások.
2020. szeptember 8-án a küldöttválasztó tagozati üléseken az Ipari tagozatban 32 fő küldött, a Szolgáltató és Vendéglátó tagozatban 31 fő küldött, a Kereskedelmi tagozatban 21 fő küldött, a Kézműves tagozatban 16 fő küldött került megválasztásra. Ld.: Küldöttgyűlés.
A 2020. szeptember 15-i tisztújító küldöttgyűlésen a megyében működő gazdálkodó szervezetek küldöttei a következő négy évre az alábbi listában felsorolt tisztségviselőket választották meg:
Elnök:
- Dr. Markovszky György (Realit Zrt., Veszprém)
Általános alelnök:
- Pápai Tamás (Continental Automotive Hungary Kft., Veszprém)
Tagozati alelnökök:
- Ipari tagozat: Tornai Tamás (Somló Holding Kft., Devecser)
- Szolgáltató és vendéglátó tagozat: Szijártó Csaba (Kenese Marina-Port Zrt., Balatonkenese)
- Kereskedelmi tagozat: Kerekes Attila (Komfort-Bázis Kft., Veszprém)
- Kézműves tagozat: Csizmadia László (egyéni vállalkozó, Tapolca)
Elnökségi tagjai (17 fő):
Ipari tagozat:
- Gellén László (Poppe+Potthoff Hungária Kft., Ajka)
- Krámli Attila (Flexmont Kft., Veszprém)
- Mustó Gyula (nass magnet Hungária Kft., Veszprém)
- Dr. Simon Attila (Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt., Herend)
- Zentai Tibor (Vesz-Mont 2000 Kft., Veszprém)
Szolgáltató és vendéglátó tagozat:
- Birincsik Albert (Bemind Kft., Veszprém)
- Mayer Gyula (Amazing Kft., Veszprém)
- Nagy Gábor (I.D.S. Kft., Veszprém)
- Ottó Csaba (Man at Work Kft., Veszprém)
- Reisinger Győző (Locargo Kft., Veszprém)
Kereskedelmi tagozat:
- Farkas Károly (Készenlét Zrt., Pápa)
- Hodács László (MTD Hungária Kft., Veszprém)
- Keresztes Krisztián (Csillagpharma Kft., Veszprém)
- Meinczinger Márton (Diego Veszprém Kft., Veszprém)
Kézműves tagozat:
- Csóka István (Alu-Panel Kft., Veszprém)
- Eigner János (egyéni vállalkozó, Szentkirályszabadja)
- Rák Károly (egyéni vállalkozó, Tapolca)
Etikai Bizottság tagjai:
- ifj. Csuri Lajos (Csavária Kft., Zalahaláp) – Ipari tagozat
- Pap Gyula (Elekthermax Kft., Pápa) – Ipari tagozat
- Károly Tamás (Club Tihany Zrt., Tihany) – Szolgáltató és vendéglátó tagozat
- Dr. Szücs László (Interaktív Kft., Veszprém) – Kereskedelmi tagozat
- Papp Iván (Kor-Szer Bt., Veszprém) – Kézműves tagozat
Ellenőrző Bizottság tagjai:
- Hédl Sándor (Bakony Elektronika Kft., Zirc) – Ipari tagozat
- Mogyorósi Tamás (Alap Inspektor Kft., Veszprém) – Ipari tagozat
- Németh Ágnes (Straudit Kft., Veszprém) – Szolgáltató és vendéglátó tagozat
- Horváth Géza (Hadnagy és Társa Kft., Veszprém) – Kereskedelmi tagozat
- Enyingi Mihály (egyéni vállalkozó, Herend) – Kézműves tagozat
Országos küldöttek:
- Dr. Markovszky György (Realit Zrt., Veszprém) – Szolgáltató és vendéglátó tagozat
- Pápai Tamás (Continental Automotive Hungary Kft., Veszprém) – Ipari tagozat
- Tornai Tamás (Somló Holding Kft., Devecser) – Ipari tagozat
- Szijártó Csaba (Kenese Marina-Port Zrt., Balatonkenese) – Szolgáltató és vendéglátó tagozat
- Kerekes Attila (Komfort-Bázis Kft., Veszprém) – Kereskedelmi tagozat
- Csizmadia László (egyéni vállalkozó, Tapolca) – Kézműves tagozat
- Pap Gyula (Elekthermax Kft., Pápa) – Ipari tagozat
- Ottó Csaba (Man at Work Kft., Veszprém) – Szolgáltató és vendéglátó tagozat
- Taferner Józsefné (Zirc-Coop Zrt., Zirc) – Kereskedelmi tagozat
A küldöttgyűlést követően megtartotta ülését az Etikai Bizottság, valamint az Ellenőrző Bizottság, ahol maguk között megválasztották a bizottsági elnököket. Az Ellenőrző Bizottság elnökévé Németh Ágnest, az Etikai Bizottság elnökévé Dr. Szücs Lászlót a tagok egyhangú szavazással újraválasztották.